Mapa zahraničí

Aldi.de

Sponzorované odkazy

Všichni zákazníci v České republice moc dobře znají obchody typu Lidl nebo Penne. Tyto diskontní obchody jsou specifické a velmi úspěšné. Nabízí mnoho zboží za nízké ceny. A podobný trend panuje i ve světě, kde operuje obchodní řetězec Aldi.

Majitelem obchodů Aldi je rakouská společnost Hofer. Ta vlastní mnoho prodejen po celém světě. V jakých zemích leží, se můžete dozvědět na aldi.de. To je vlastně jakýsi rozcestník k tomu, abyste se do obchodu Aldi dostali do vaší země. Česká republika zde nefiguruje, zato Německo, Velká Británie, USA, Austrálie, Polsko a třináct zemí celého světa ano.

V obchodech aldi-sued.de se nesetkáme s tím, s čím například v Tescu. Není zde tolik značkového zboží, tolik regálů či personálu. Zato je zde co nejvíce zboží na co nejmenším místě za co nejlepší cenu. A to tak, aby byl spokojen zákazník i společnost.

Pokud si tedy přes aldi.de vyberete další země, zjistíte, jaké jsou kde nabídky, kde leží jednotlivé prodejny, nebo na jaké akce vás daný obchod zrovna láká. Dozvíte se také více o společnosti či různé další zajímavé informace.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky