Mapa zahraničí

Autotrader.co.uk

Sponzorované odkazy

Už v roce 1975 přišel John Madejski na trh s magazínem Auto Trader, který se velice rychle stal populárním po celém světě, kam se brzy rozšířil. Mimo to, že pravidelně vychází časopis Auto Trader, můžete se setkat také s oficiální stránkou této společnosti, kterou najdete pod adresou autotrader.co.uk.

Online web autotrader.co.uk funguje už od roku 1996. Po třinácti letech existence prošel tento web velkou modernizací, ale svou hlavní funkci neztratil. Najdete zde rady a tipy, jak správně přijít k novému autu či co udělat při jeho výměně.

Na autotrader.co.uk najdete mnoho užitečných rad, jak pečovat o své auto, co dělat v nejrůznějších situacích, ale také můžete využít inzerátů a sehnat si tak velmi levně, výhodně a hlavně kvalitně nový vůz. Přečtete si zde také různé zprávy a novinky, které s automobily jakkoliv souvisí.

Kromě toho, že si na autotrader.co.uk můžete zjistit, jakými vozidly jezdí světové celebrity, můžete si také vybrat, jaký vůz je ideální pro vás. Na autotrader.co.uk si auto můžete vybrat podle najetých mílí, značky, minimální či maximální ceny. Auto Trades má velikou tradici a autotrader.co.uk své spektrum ještě hodně rozšiřuje.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky