Mapa zahraničí

Azet.sk

Sponzorované odkazy

Potřebujete zjistit, kdo má svátek, jaké bude počasí, kde se co stalo, jak skončil fotbalový zápas nebo si jen tak chcete brouzdat po světě internetu? Na Slovensku asi není lepší možnosti, než navštívit komunitní web www.azet.sk.

Internetový portál azet.sk funguje už od roku 1997, v současnosti pod něj spadá také zoznamka.sk a pokec.sk. Každý den pak azet.sk navštíví více než sto tisíc uživatelů. Avšak také další věci pod sebou azet má. Pokud vás zajímá váš horoskop, nebo nemáte po ruce televizní program, zkuste prohledat hlavní stránku. Budete úspěšní.

Hned nahoře se můžete podívat, jaké je dnes datum, kdo má dnes a zítra svátek či jaké bude ve vašem městě počasí. Pokud si chcete přeložit nějaké slovíčko do jakéhokoliv světového jazyku, pak i proto je zde pro vás azet.sk. jedete někam na cestu a neznáte trasu? Azet sk má v sobě také mapy.

Na azet.sk si také můžete vytvořit svou e-mailovou adresu či v prohlížeči probrouzdat celou internetovou síť a zjisti, co vás zajímá. Azet má pod sebou také řadu rubrik, jako jsou Aktuality.sk, Sport.sk, VideoAlbumy.sk a Diva.sk. Takže jakékoliv novinky ze světa vám pomocí tohoto webu prostě uniknout ani nemohou.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky