Mapa zahraničí

Bruder.de – Hračky, novinky 2010, traktory, modely

Sponzorované odkazy

Pokud máte doma děti a chcete jim udělat radost nějakým dárečkem, konkrétně pak něčím, co souvisí s auty, určitě si rádi vyberete na webu bruder.de. Obrovský německý online obchod pro vaše ratolesti nabízí vše, co si jen mohou přát. A díky www.bruder.de jím to zase vy můžete splnit.

Bruder.de je online obchod, který nabízí vše, co se týká hraček kamionů, nákladních aut, jeřábů a podobných strojů. Ty malé děti milují a proto bruder.de přišel se svými výroby, které jsou nesmírně populární nejen po celém Německu.

Na bruderu si můžete vybrat ze tří kategorií, z jakých dárky pro své ratolesti koupíte. Tou nejmenší je Mini Series, kde najdete zmenšeniny v poměru 1:128. Zde si můžete vybrat konstrukce, mini mašiny či traktory. Kategorie Roadmax ukazuje výrobny určené dětem od dvou let nahoru, jedná se tak už o větší bagry či traktory.

Poslední, tou největší kategorií, je Profesional series, kde bruder.de nabízí už opravdu velké modely a hračky pro život. Můžete zde najít různé doplňky, kola či větší stroje. Kromě toho si na bruder.de můžete prolistovat online katalogem, prohlédnout videa či si přečíst nejrůznější novinky o těchto jedinečných výrobcích nejen pro vaše ratolesti.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky