Mapa zahraničí

Centrum.sk

Sponzorované odkazy

Od roku 2000 působí na slovenském internetovém trhu jeden z nejznámějších portálů, který najdeme pod adresou www.centrum.sk. To navazuje na svou o tři roky starší sesterskou společnost centrum.cz, který se svým slovenským „kolegou“ má mnoho společného.

Centrum.sk lidé využívají především díky e-mailové schránce. Pomocí své e-mailové adresy, kterou si zde můžete vytvořit, můžete komunikovat s lidmi po celém světě lehce a rychle. Kromě internetové pošty ale pochopitelně můžete využít mnoho dalších a důležitých věcí, které slovenský centrum nabízí.

Hned po připojení na centrum sk vás určitě zaujme, kdo má svátek, kdo slaví zítra či jaké že je vlastně datum. Pokud se někam chystáte na cestu a nevíte, jak se přesně vydat, uvítáte funkci mapy. Můžete si zde najít ideální dopravní spoje, přečíst předpověď počasí. A to ne jen na aktuální den a pro vaše město, ale všude, kde vás zajímá.

Můžete si také přečíst horoskopy, přeložit slovíčko do jazyku, do jakého potřebujete, najít ideální recept na večeři a mnoho dalšího. Pomocí funkce hledat můžete díky centrum.sk brouzdat celým internetem než to, co hledáte, najdete. V neposlední řadě je zde veledůležitá sekce aktualit, kde si přečtete zprávy z domova, ze světa, ze sportu či ze showbyznysu a stále tak budete v obraze.

Sponzorované odkazy

Tagy: ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky