Mapa zahraničí

Google.de

Sponzorované odkazy

V Mountain View v Silicon Valley sídlí jedna z nejsilnějších a nejznámějších firem, která se rozhodla podnikat na internetu a kterou zná snad každý jeho uživatel. Řeč nemůže být o ničem jiné, než o akciovou společnosti Google, Inc., která plní roli internetového vyhledávače. Je rozšířena do mnoha zemí, proto se často setkáte také s internetovou adresou www.google.de.

Sergey Brin a Larry Page ze Stanfordovy univerzity vyvinuli internetový systém, který dnešnímu google.de předchází. Ani oni však netušili, jak se google rozšíří do celého světa a stane se jednou z nejpoužívanějších stránek na celém světě.

Každým dnem vyhledává pomocí googlu více než 200 milionu informací po celém světě. Plní tím tak svou hlavní funkci a poslání internetového vyhledávače. Pomocí google.de si dokážete vyhledat prakticky vše, co potřebujete a co vás zajímá. Váš dotaz stačí zadat do okna a google.de už najde přesně to, co hledáte, nebo vás k tomu alespoň nasměruje.

Na google.de ale také můžete využít jiných důležitých funkcí. Těmi je například google mapa či google překladač. Ten přeloží nejen slovíčka, ale také jednotlivé texty a internetové stránky. Na google.de najdete také obrovské množství fotek a videí či si přečtete zpravodajství. A nesmíme zapomenout ani na Gmail, což díky google.de může být vaši emailovou schránkou.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky