Mapa zahraničí

Google.pl

Sponzorované odkazy

Americká akciová společnost google působí už od roku 1998 a stále více nabírá na síle. Dva studenti Sergey Brin a Larry Page Stanfordovy univerzity pak navrhli internetový vyhledávač, který se stále stával silnějším a v současnosti je jasně nejvyhledávanějším na celém internetovém trhu. Google se rozšířil již do celého světa a má i svou polskou podobu google.pl.

Hlavní funkcí google.pl je vyhledávání informací a prohledávání internetu. Pokud tedy na internetu cokoli vyhledáváte, nemáte větší šanci uspět, než právě přes google.pl. Ten denně vyhledává více než 200 milionů dotazů a jejich úspěšnost je velmi vysoká.

Nejen pro vyhledání vámi zadaných informaci je však google.pl zde. Ty nejdůležitější informace o google.pl si ostatně můžete na tomto webu přečíst sami. Velmi výhodnou a používanou funkcí google.pl je také vyhledávání obrázků, které se hledají stejně, jako informace.

Na google.pl si také můžete přeložit texty do většiny světových jazyků, probrouzdat mapy a najít si na nich to, co hledáte, přečíst si zprávy, číst blogy nebo si přes Gmail založit vaši vlastní e-mailovou schránku.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky