Mapa zahraničí

Google.sk

Sponzorované odkazy

Už čtvrtého září roku 1998 vznikl v kalifornském Menlo Parku nejpoužívanější internetový vyhledávač s názvem google, který vychází ze slova googol. A také uživatelé internetu na Slovenskou mohou pod adresou google.sk tohoto jedinečného vyhledávače využít.

Společnost Google sídlí v Mountain View v Silicon Valley jižně od San Franciska v Kalifornii. Tento vyhledávač navrhli Sergey Brin a Larry Page, díky kterým se google dostal do mnoha světových zemí. Jednou z nich je tak i Slovensko, kde funguje server google.sk.

Celosvětově navštíví google každým dnem mnoho uživatelů, kteří vyhledávají v průměru 200 milionů dotazů. To je tedy hlavním cílem, co nám google.sk nabízí. Na nejpoužívanějším světovém internetovém vyhledávači se tak skutečně dostanete ke každé informaci, kterou potřebujete najít.

Google.sk ale neslouží jen pro hledání stránek a informací. Můžete zde najít obrovské spektrum obrázků, použít překladač do mnoha světových jazyků, prozkoumávat blogy, založit si kalendář či také jeden důležitý fakt – založení e-mailové adresy. Na google.sk si můžete zavést svůj Gmail. Mimi to zde najdete nespočet dalších funkcí, které se vám budou náramně hodit.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky