Mapa zahraničí

Joj.sk

Sponzorované odkazy

Od druhého března 2003 působí na Slovensku velmi populární soukromá televize s názvem JOJ. Ta vznikal z předešlého působení televize Global a prvním ředitelem byl Richard Rybníček. Současným ředitele TV JOJ, která je považována za plnoformátovou televizi, která zaručila konkurenční prostředí a změnu televizního vysílání na Slovensku, je Richard Flimel.

Ač v úvodu TV JOJ příliš populární nebyla, dnes je na Slovensku druhou nejsledovanější. Od roku 2008 pak má pod sebou i stanici JOJ PLUS, která je určena především na české a slovenské filmy. A nesmí chybět také webová adresa, která je velmi jednoduchá – www.joj.sk.

Na oficiálním webu TV JOJ najdete vše, co potřebujete. Pokud vás zajímá, co právě JOJ vysílá či jaké bude počasí nebo jak se vyvíjí kurzy měn, stačí se podívat na hlavní stránku joj.sk. nechybí zde ani nejnovější aktuality a novinky nejen z celého Slovenska, ale z celého světa. Můžete si tak přečíst, co se kde událo v politice, ve sportu či v showbyznysu.

Na TV JOJ běží řada populárních pořadů a seriálů. Tím nejpopulárnějším je bezesporu Panelák. Pokud jste nějaký jeho díl neviděli, můžete na joj.sk využít archívu, kde si vybraný pořad, nejen tedy Panelák, můžete přehrát. Nechybí zde ani on-line vysílání.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky