Mapa zahraničí

Mail.ru

Sponzorované odkazy

Jak už název www.mail.ru napovídá, tato stránka se týká především elektronické pošty. Ano, mail.ru je největším bezplatným online servisem, co ruský internetový trh nabízí. Avšak mail není ani zdaleka to jediné, co na mail ru najdete.

Devětadvacátý nejnavštěvovanější internetový portál na světě, už před pěti lety více než třicet milionu aktivních uživatelů a asi nejpopulárnější web na ruském online trhu, jen těchto pár vět symbolizuje, jak je ruský mail populární.

Na ruském trhu nejprve fungoval portál port.ru, z něhož Dmitry Grishin v roce 2001 vytvořil právě mail.ru. Podle názvu je jisté, je základním cílem je zde vytvoření e-mailové adresy a komunikování pomocí internetové pošty, která nabývá stále většího významu.

Ale online pošta není to jediné, co nejpopulárnější ruský web mail.ru nabízí. Pomocí vyhledávače můžete jen tak brouzdat internetem nebo vyhledávat informace, které potřebujete. Můžete si zde také přečíst různé novinky z domova, ze světa či ze sportu, prohlížet fotografie, videa či si ve volné chvíli zahrát online hry. To je však jen zlomek toho, co mail.ru nabízí.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky