Mapa zahraničí

Markiza.sk

Sponzorované odkazy

Nejsledovanější a nejpopulárnější slovenskou televizí je bezpochyby Markíza. Ta funguje už od roku 1996 a od roku 2005 patří skupině SME. Není pak pochyb, že televize, jejímž ředitelem je známý Václav Míka, má také svou webovou adresu. Pokud vás cokoliv o televizi zajímá, stačí si jen do internetového vyhledávače napsat www.markiza.sk.

Oficiální stránky televize Markízy nabídnou lidem přesně to, co hledají. Díky hlavní stránce markiza.sk se dostanete tam, kam potřebujete. Pokud si chcete přečíst nejaktuálnější zprávy ze světa, z politiky či slovenské aktuality, markiza sk je ideální možností.

Také novinky ze sportu či ze showbyznysu najdete na marikze velmi snadno a rychle. Kromě aktualit si zde také můžete přečíst televizní program, prohlédnou nejrůznější videa a archív Markízy či si najít profil známé herečky, herce, moderátora či moderátorky, který se v televizi objevuje.

Co však také markiza.sk divákům a příznivcům nabízí, jsou velmi důležité stránky pořadů. Mimo informací o všech možných zahraničních seriálech, zde najdete stránky Ordinace v Růžové zahradě, 112, Susedia a mnoha dalších. Na těchto odkazech si můžete přehrát epizody, které jste zrovna nestihli nebo vás zaujaly. Můžete se podívat na stránky Československé superstar. Nejpopulárnější slovenská televize tak má web, kde najdete vše, co potřebujete.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky