Mapa zahraničí

Odnoklassniki.ru

Sponzorované odkazy

Pamatujete si z mládí až moc dobře na nějaké kamarády, zejména spolužáky, ale ti se vám odstěhovali nebo už prostě nevíte, kde je jim konec? Tyto situace jsou velmi časté, a proto se situaci rozhodl vzít do svých rukou Rus Albert Popkov, který založil web www.odnoklassniki.ru.

Tato ruská sociální síť je určena pro staré známé přátele z Ruska, ale celkově z celého bývalého Sovětského svazu. Na odnoklassniki.ru si tak můžete najít kamarády, se kterými jste ztratili kontakt a nevíte, jak a kde je hledat.

Pokud se do takového problému dostanete, registrujte se na odnoklassniki a pokuste se vaše staré přátele najít. V podstatě se jedná o něco podobného, jako jsou na našem trhu spolužáci. Právě na tyto věkové kategorie se odnoklassniki ru zaměřuje.

Na začátek se tak zaregistrujete a poté si vyberete oblast, kde jste studovali a potřebnou školu. Na odnoklassniki.ru můžete hledat podle měst nebo podle oblastí, které má Rusko nesčetně mnoho. Poté, co je najdete, můžete začít komunikovat, prohlížet si vzájemné fotky či zorganizovat srazy.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky