Mapa zahraničí

Odnoklassniki.ua

Sponzorované odkazy

Určitě si moc dobře pamatujete na svá mladá léta, která jste trávili především ve školních lavicích. Určitě jste prošli mnoha kolektivy a našli si mnoho skvělých kamarádů. Jenže pak jste se každý rozutekli do různých koutů světa a bylo po kontaktech. Nemusíte ale zoufat, pomocí www.odnoklassniki.ua je zase můžete obnovit.

S tímto cílem a projektem přišel v březnu roku 2006 Albert Popkov. Tohoto Rusa napadlo, že by se lidé i po letech mohli pomocí internetu na odnoklassniki.ua najít a zavzpomínat na školní časy. Tento web je určen především pro obyvatele Ruska, Ukrajiny a bývalého Sovětského svazu.

Základem, abyste se stali členem odnoklassniki.ru je registrace. Na svůj profil si vložíte fotografii a vyplníte základní informace o vás. Těmi nejdůležitějšími informacemi na odnoklassniki.ua je místo, kde jste studovali. Právě díky tomu vás vaši bývalí školní kolegové mohou najít.

Poté, co se případně se svými bývalými spolužáky zkontaktujete, můžete si přes odnoklassniki.ua posílat vzkazy či si prohlížet, kdo a jak vlastně žije. Tato sociální síť se setkává s velikou oblibou a má více než třicet milionu členů. Ti si pak mezi sebou díky odnoklassniki ua mohou zorganizovat po dlouhých letech klidně i nějaký ten sraz.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky