Mapa zahraničí

Onet.pl

Sponzorované odkazy

Jedním z nejvyhledávanějších, nejpoužívanější, nejoblíbenějších a také nejnavštěvovanějších polských webů je bezpochyby onet.pl. Je to něco na fázi českého seznamu, akorát určeno pro Poláky. Ti tak přes onet.pl mohou zejména vyhledávat informace skrz celý internet.

Na onet.pl si můžete vytvořit svou e-mailovou adresu a být tak ve stálém spojení. Hlavní funkcí onet.pl je však prohledávání internetu, takže pokud něco hledáte, máte velkou šanci, že přes onet.pl to najdete. Můžete zde také blogovat či chatovat.

Mimo to plní onet.pl také informativní úkoly, jako je zobrazovaní svátků, počasí, měnových kurzů či data. Můžete si zde přečíst svůj denní horoskop či se podívat do mapy, jak vlastně vaši cestu uskutečníte. Hledat na onet.pl můžete také fotky nebo si zahrát různé hry.

Důležitou funkcí onet.pl je také zpravodajství. Dozvíte se tak, kdo vyhrál olympiádu či kdo byl zvolen americkým prezidentem. A to v maximální rychlosti. Zprávy z domova, ze zahraničí, ze showbyznysu či ze sportu jsou na onet.pl mezi prvními jako doma.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky