Mapa zahraničí

Pokec.sk

Sponzorované odkazy

Největším komunitním webem, který nabízí slovenský trh, je bezpochyby www.pokec.sk. Jak už název samotný napovídá, nejedná se o nic jiného, než o místo, kde můžete jen tak pokecat se svými přáteli nebo si také lehce a rychle nové kamarády najít.

Pokec.sk spadá pod portál azet.sk a funguje už od roku 1999. Celý princip je velmi jednoduchý, stačí se zdarma pomocí vaší e-mailové adresy zaregistrovat a cesta na největší slovenský chat je volná. Na pokecu vystupujete pod vámi zvolenou přezdívkou, pod kterou vás ostatní poznají a budou moc dobře vědět, s kým si právě píší.

Že je pokec.sk nejrozšířenějším wbeem svého druhu na Slovensku, svědčí také čísla. Velmi vysoký je počet registrovaných členů, vysoké je také číslo, jaké pokec denně navštíví. Toto číslo ej vyšší než půl milionu, převážně Slováků.

Pokud si tedy chcete chatovat se svými kamarády, sdělit jim, co se právě stalo nebo pokud se jen tak nudíte a myslíte si, že vám chat pomůže, je pokec.sk ideální volbou. A nemusí se vždy jednat jen o kamarády, existuje už mnoho případů, kdy se na pokec.sk daly dohromady páry pro život. Tak proč to nezkusit.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky