Mapa zahraničí

Spiegel.de

Sponzorované odkazy

Určitě dobře znáte českou internetovou stránku seznam.cz. Podobný web mají i Němci, kteří si novinky, e-maily či zprávy najdou na spiegel.de. Ten přináší čtenářům online kontakt s okolním světem a nejrychlejší zprávy přímo do jejich domova.

Hlavní funkcí spiegelu je prohledávání internetu. Pokud si tedy chcete něco konkrétního najít a nevíte, kde hledat, stačí použít vyhledávač a informace jsou vaše. Dá se tedy říci, že www.spiegel.de je rozcestníkem pro vaši další práci.

Ani na spiegel.de se však nudit nemusíte. Můžete si zde zahrát různé hry, přečíst si, kdo má právě svátek, jaké bude počasí, jaké jsou aktuální kurzy měn či váš horoskop. Díky spiegel.de si také můžete vytvořit svou e-mailovou adresu a být prakticky stále online.

Co však také spiegel nabízí, je velice důležité zpravodajství. Díky hlavní stránce si tak můžete přečíst, co se zrovna v Německu či v jakékoliv jiné zemi stalo. Také sportovní zprávy jsou zde jako doma. Hodně informací také můžete shlédnout jako video. Je tedy jasné, že spiegel.de plní důležitou funkci na celém internetu.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky