Mapa zahraničí

Stv.sk – stv1, stv2, stv3

Sponzorované odkazy

Prvního ledna roku 1993 se rozdělilo Československo a vznikla Česká a Slovenská republika. Bylo tak jasné, že každá země bud muset mít i svou televizi. A tak na Slovensku k tomuto datu vznikla Slovenská Televízia, nám známo jako STV.

Současným ředitelem této nejstarší slovenské veřejnoprávní organizace je Štefan Nižňanský, který vede tři kanály STV. Těmi jsou Jednotka, Dvojka a sportovní Trojka. Je jasné, že tak známá a populární televize potřebuje také svůj web a oficiální stránkou STV je tak www.stv.sk.

Na stv.sk si můžete přečíst program všech tří programů, které STV nabízí. Pokud máte na této televizi svůj oblíbený program a chcete o něm vědět více, není problém. Na stv.sk si přečtete o všech pořadech a programech, co vás zajímají.

Pokud se chcete dívat na svůj oblíbený pořad či na sportovní událost a nejste zrovna u své televize, stačí se pomocí stv.sk připojit a pokud jste na území Slovenska, můžete svůj pořad sledovat přes internet. Ve videoarchívu si můžete programy přehrát pozpátky, můžete si také přečíst nejrůznější aktuality či se aktivně podílet na chodu stránky přes fórum.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky