Mapa zahraničí

Travian.sk

Sponzorované odkazy

Velmi populární strategickou hrou, která hýbe celým virtuálním světem, je Travian. Pomocí stránky www.travian.sk si ji můžete zahrát také vy, stačí k tomu jen málo. Mít vlastní počítač, přístup k internetu a pak už jen vytvoření vašeho účtu a na travian.sk.

Pak záleží jen na vás, kolik času travian.sk denně věnujete. Odborníci se shodují, že ze začátku stačí hrát asi dvacet minut denně, čím se ale dostáváte ve hře dále, je potřeba věnovat hře více času. Travian.sk funguje díky nápadu, který vznikl v Německu. A od té doby se tato strategická webová hra rozšířila po celém světě. Na Slovensku je registrovaných uživatelů přes dvaadvacet tisíc.

Hra travian je posazena do antického období. Hrát můžete za Římany, Germány nebo Galy. Každý národ má svá pro a proti, ale jejich cíle se neliší. Nejprve si musí jednotlivé kmeny vystavět vesnice, které neustále rozšiřují a starají se o ně. Musí budovat nové budovy, pole, doly a lesy, odkud získávají suroviny. V úvodu každý hráč vlastní vesnici a snaží se, aby splnil všechny výše uvedené body.

Až se na travianu sk rozkoukáte, budete chtít větší a větší území. Proto se rozhodnete vybulat vojsko, vyhlašovat války a snažit se tak získat nová území a vesnice. Pokud chcete být o krok napřed, můžete si koupit takzvané zlatky, díky kterým získáte různá vylepšení. A platí, čím více toho máte, tím jste silnější, odolnější a lepší, což je cílem každé hry.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky