Mapa zahraničí

Tropical-islands.de – Tropikal Islands Berlín

Sponzorované odkazy

Kdysi to byl hangár, nyní se jedná o jedno z nejnavštěvovanějších středisek v celém Německu a Evropě vůbec. Řeč nemůže být o ničem jiném než o tropickém ostrově uprostřed Německa, který nese název Tropical Island a otevřen je od roku 2004. Najdete zde různé laguny, palmy, atrakce pro děti i dospělé, gejzíry, prostě ideální využití pro relaxaci a koupání asi v osmadvaceti stupních celsia. Vše, co vás o tomto unikátním místě zajímá, najdete na www.tropical-islands.de.

Toto letovisko se nachází uvnitř bývalého hangáru, jenž leží Briesen, části Halbe v Dahme-Spreewald, tedy asi šedesát kilometrů jihovýchodně od hlavního německého města Berlína. Jedná se o 360 metrů dlouhého, 210 metrů širokého a 107 metrů vysokého prostrou, který má objem 5.5 milionu m³. Tyto parametry má tropical island, jež každý den může navštívit až sedm tisíc návštěvníků.

V tropical islands v Berlíně najdou využití všichni, kteří se chtějí jen odreagovat nebo si užít vodních radovánek. Celý areál je rozdělen na několik částí jako je tropický květinový svět, vesnice s tropickým jídlem, vršek v tropickém deštném pralese, kde je asi kilometr dlouhá stezka. Také je zde tropické moře, kde se nachází také pláže s lehátky, kde klidně můžete přespat nebo si zde postavit stan.

Asi nejpopulárnější částí tropikal islandu je však Bali laguna, kde si na své přijde každý. Každá část tropical islands nabízí své využití, v Bali laguně si užijete na toboganech, skluzavkách, fontány, rychlé proudy a další atrakce. O všem se podrobně dočtete na tropical-islands.de, kde si můžete prohlédnout mapku, obrázky, kudy se do tropical-island dostat či se dozvědět něco o místním wellnes. Základní vstupné pro jednu dospělou osobu činí pětadvacet euro, další ceny se od této částky odvozují.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky