Mapa zahraničí

Vkontakte.ru

Sponzorované odkazy

Asi každému z vás je dobře známo, co na internetu znamená pojem facebook. Tento celosvětový internetový web pohltil nejednoho člověka u internetu. Není tomu však v Rusku, tam totiž mají „svůj facebook“. Uživatelé místního internetu si zamilovali vkontakte.ru.

Web vkontakte.ru funguje od roku 2006, ale jeho majitelé dosud nebyli uveřejněni a zůstávají v tajnosti. Popularita vkontakte.ru v posledních letech každou chvíli stále více a více roste a v poslední době se tato sociální síť stala vůbec tou nejpopulárnější na celém Rusku.

Kromě Ruska je vkontakte nejpopulárnější také na Ukrajině a v současné době ji využívá obrovské množství lidí. Prvním krokem, jak se na vkontakte.ru, je rychlá a bezplatná registrace. Najdete tam mnoho přátel a potkáte také mnoho nových zajímavých lidí.

Můžete sdílet své fotografie, videa či si psát své osobní statusy. Pochopitelně, to stejné můžete sledovat také od vkontakte.ru kamarádů. Více než šedesát milionu lidí je členy této sociální sítě a snaží se najít staré známé, spolužáky nebo si jen přidat do přátel své současné kamarády.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky