Mapa zahraničí

Wetteronline.de

Sponzorované odkazy

Jestliže žijete v Německu a zajímá vás cokoliv o počasí, stačí mít přístup k internetu a na celý den máte o „zábavu“ postaráno. Díky stránce www.wetteronline.de budete vědět vše, co se k počasí vztahuje.

Hlavní funkcí, kterou wetteronline.de plní, je samozřejmě předpověď počasí. Ta je zde velmi podrobná pro všechny části a kouty, které v Německu najdete. Ne však jen tam, podívat se můžete na vyhlídky také do okolního světa.

Hamburk, Berlín, Bonn, Mnichov, pokud vás zajímají například srážky, bouřky, či zda v těchto místech zrovna svítí sluníčko, stačí se podívat na wetteronline.de. Můžete si zde ale prohlédnou také nejrůznější videa a fotografie, které se k aktuální předpovědi stahují. A opět z celého světa. Takže si například můžete prohlédnout, jak nad americkým Texasem řádí tornádo.

Stránka wetteronline.de je velice aktuální stále se mění. Online tak můžete sledovat proudění větru či srážek. A dozvíte se také mnoho dalších zajímavých informací. Budete si moci prohlédnout nejrůznější grafy, tabulky, zjistit předpověď pro vývoj vody, pro sport či vaše zdraví.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky