Mapa zahraničí

Yahoo.de

Sponzorované odkazy

Yet Another Hierarchical Officious Oracle. Že vám tato zkratka nic neříká? Tak to nejspíš ani neznáte americká jména David Filo a Jerry Yang, kteří ji v roce 1994 uvedli na internetový trh. A tak vzniklo celosvětově známé Yahoo, které je využívané také v Německu. Yahoo.de už určitě znáte všichni.

Na de.yahoo.com můžete trávit prakticky celý den a máte zaručeno, že nikdy nebudete dělat to stejné a nudit se. Jednou z hlavních funkcí yahoo.de je brouzdání internetu. Pomocí místního vyhledávače se dostanete všude tam, kam budete chtít a potřebovat.

Také zpravodajství ze všech koutů světa a ze všech světových témat máte na yahoo.de jako na dlani. Budete tak neustále vědět, co, kdy, kde, jak a v čem se stalo. Yahoo.de, to je také spousta zábavy. Můžete si zde zahrát různé hry, či si prohlížet videa a fotografie nebo poslouchat muziku.

Na yahoo.de můžete také chatovat s vašimi kamarády, zjišťovat základní informace, jako například kdo má svátek či jaké vás kde čeká počasí. Využijete zde také komunitní sítě jako je facebook.cz či flickr.com. Ať už se na yahoo de rozhodnete dělat cokoliv, vždy to bude stát za to.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky