Mapa zahraničí

Yandex.ru

Sponzorované odkazy

Internetové vyhledávače plní v online světě asi ten nejdůležitější účel. A tak je jasné, že yandex.ru je na internetovém trhu velmi populární. Aby taky ne, jedná se o druhou největší internetovou společnost, tedy pokud nebereme weby americké.

V těch ruských má yandex.ru jasnou převahu a je suverénně nejsilnější. Založen byl yandex, už v roce 1997 Arkady Volozhem a sídlo má v Moskvě. Hlavní funkcí yandexu je vyhledávání a prohledávání vámi zadaných informací celým internetem.

Kromě vyhledávání plní yandex.ru také funkci informační. Můžete si zde tak přečíst, jaké vás čeká počasí, prohledávat mapu, fotografie či videa, přečíst si, kdo má svátek, jaké že je vlastně datum či vědět, co vás čeká podle horoskopu.

To ale nejsou ty hlavní cíle yandex.ru. Najdete zde totiž ty nejaktuálnější zprávy nejen z Ruska, ale z celého světa. Ty nejnovější informace si tak můžete přečíst z politiky, dopravy, ze sportu či ze showbyznysu. A v neposlední řadě vám yandex.ru umožňuje založit si e-mailovou schránku.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky