Mapa zahraničí

Zoznam.sk

Sponzorované odkazy

Na českém internetovém trhu je asi nejznámější vyhledávač seznam.cz, na tom slovenském zase zoznam.sk. a popravdě, oba weby se od sebe příliš neliší. Hlavní funkcí zoznam.sk je prohledávání internetu. Pokud tedy něco hledáte, stačí to zadat a zoznam.sk už vám najde zdroje, které hledáte.

Pokud chcete vědět, kdo slaví svátek, jaké bude počasí, co je vlastně za datum či jaké kurz má euro, než se pořádně rozhlédnete, díky zoznam.sk uvidíte vše rychle a najednou. Můžete si zde vyhledat nejrůznější obrázky či videa nebo přeložit slovíčko do cizího jazyku. Pokud se chystáte na cestu a nevíte kudy kam, určitě vám pomohou zdejší mapy.

Zoznam.sk vám pochopitelně nabízí také vytvoření e-mailové schránky a její spravování. V levém sloupečku je nesčetný počet odkazů, které se vám mohou hodit, například vyhledávání dopravních spojů, kalendář či dětský web. V tom pravém zase najdete nejbližší předpovědi počasí vaši, ale i všech dalších světových oblastí. Můžete si přečíst svůj horoskop nebo se podívat, co se právě hraje v televizi.

Důležitou rolí, proč lidé zoznam sk navštěvují, jsou také nejrůznější zprávy. Na hlavní stránce si tak přečtete, co se právě děje ve světě či jak skončil sportovní zápas, který jste z nejrůznějšího důvodu nemohli sledovat. Kategorie zpráv jako domácí, zahraničí, sport či o žene určitě své cílové skupiny najdou snadno.

Sponzorované odkazy

Tagy: , , , ,

Sponzorované odkazy

Ruské stránky

Ukrajinské stránky